החותמת הנודדת יוצאת לדרך

ואו! זה כל-כך מרגש! כשחלמנו על החותמת הנודדת משום מה הגבלנו את החלום לכמה משתתפות בודדות. אתן פרצתן את גבולות החלום הזה והיום עם למעלה מ 50 (!!!) נרשמות, אפשר לצאת לדרך.

זה אפשר לנו לעשות כמה שינויים כדי שנוכל להתמודד עם ההיענות הגדולה והמרגשת שלכן. תודה לכולכן!

 החלפה בסגנון קסום, שימושי ושיתופי במיוחד יוצאת לדרך

#החותמת_הנודדת_של_קסםשימושי

לפני שנתחיל, מזכירים לכן שהמבצע השווה שלנו לכבוד הבלאק פריידי

נמשך עד סוף החודש! 15%-30% הנחה על כל האתר (בהתאם לסכום קניה)

לעדכונים ופרטים נוספים, עקבו אחרינו בפייסבוק

 

מה השתנה?

נכון שכשהרעיון נחלם ונרקח, המחשבה היתה מצומצמת יותר (טעות שלנו!) וכשראינו את ההיענות שלכן היה ברור שיש מקום לעשות שינוי ובמקום שתצא “החותמת הנודדת” אחת, הולכות לצאת במקביל 5 (!!!) חותמות נודדות. החלוקה היתה לפי כמות נרשמות ואזורים גאוגרפים, כאשר היו כמה אזורים שהיה עלינו לאגד יחד ביחס לכמות הנרשמות.
ההתרגשות היא גדולה והחותמות תשלחנה במקביל לאזור הדרום, ירושלים והשומרון, אזור השפלה והשרון, אזור מרכז, אזור צפון ותודות לכמה יוצרות אלופות בארה”ב, החותמת הנודדת תצא גם לשם.
המחשבה שנוכל לראות מה כל-כך הרבה יוצרות מכל-כך הרבה מקומות עשו עם אותן החותמות, ממש מרגשת אותנו. התחושה שכולנו עושות משהו אחד דומה ושונה ביחד, מעצימה כל-כך.

איך זה יעבוד?

בימים הקרובים נשלח לאחת מכל קבוצה מעטפה בדואר ונעדכן אותה שהחותמות בדרך. כשהיא מקבלת את המעטפה היא מעדכנת אותנו בהודעה בעמוד הפייסבוק. בינתיים, יש לכן שבוע ליצור עם החותמות. לאחר שבוע בדיוק, יהיה עליכן לשלוח את החותמות הלאה ליוצרת הבאה שאת פרטיה נעביר לכן בהודעה, וכך החותמת תנדוד מאחת לאחרת.

מזכירים לכן שאפשר להיכנס להגרלה של החותמות:

איך? פשוט מאוד! ניתן להעלות את היצירות שיצרתן במסגרת “החותמת הנודדת”. כל מי שתעלה יצירה ותתייג (שימו לב בדיוק)  #החותמת_הנודדת_של_קסםשימושי תכנס להגרלה של החותמות. ייתכן שגם ההגרלה תהיה אזורית, תלוי בכמות משתפות העבודות המתייגות. או במילים אחרות, אם הגרלה אחת או חמש הגרלות, זה תלוי בכן! ?

פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו