מחשבות של סוף שנה

אם יהיה עליי לתת כותרת לשנה שחלפה היא תהיה
"שנה של שינויים, אתגרים, הגשמה ולמידה"

מסכמת את השנה שחלפה ופותחת את השנה החדשה בכל מיני התרגשויות ושמחות ובעיקר בחשיפת מוצר חדש-ישן שיעלה לאתר ויהיה במבצע הכרות במשך כל חודש ינואר 2018

השנה החלה כשאני מנהלת את "קסם שימושי" ואיני הבעלים שלו. במחצית השנה הפכתי להיות הבעלים הכל-כך גאה ומאושרת של "קסם שימושי" ומאותו רגע היה  ברור שכל התפיסה האישית שלי ביחס לנושא הולכת להשתנות. במקביל, לא היתה לי ברירה אלא לשנות לחלוטין מודל עסקי, מאחר והמודל העסקי של העסק כפי שהיה,  השתנה לבלי הכר. כך זכה להיוולד חלום הסטודיו המתגשם.

מוצאת את עצמי מתאמנת באתגרים, בהתגברות על פחדים, בלקיחת החלטות כמעט לגמרי לבד ואחריות לגמרי לבד, מתאמנת בלחלום המון דברים במקביל ולהגשים בכל פעם קצת, מתאמנת בסבלנות מול נותני שירותים וספקים שלעתים נדמה שכוח גדול מששערתי. יש לכך עוד המון היבטים ואני ממשיכה להתאמן.
מרגישה איך המחשבה שאני עצמאית בעל עסק, אט אט מתבססת מצד אחד ובמובנים אחרים, משתנה ומתפתחת כל הזמן.

אני מאמינה שבכל שינוי יש אתגר ובכל אתגר יש למידה. עניין ההגשמה הוא עניין של בחירה ואני בחרתי להנות מהדרך שאני עושה, גם היא לעתים מאתגרת מכפי שנדמה היה כשהבטתי מהצד על אחרים פוסעים בה ואני בוחרת בה, בכל יום מחדש. גם ואולי בעיקר, כשזה לא מובן מאליו.

אין טעם מתוק יותר לקבלת פני השנה החדשה מאשר דברים חדשים ואנחנו מאוד גאים ומתרגשים לחשוף מוצר חדש (ישן) וגם מבצע הכרות משוגע!
מדובר בסט חיתוכי קארדסטוק של 64 תווים ואותיות (בעברית, כמובן!) במגוון צבעים, שכולם נצנצים וגם בקארדסטוקים מדוגמים. סט מושלם לאלבומים, יומני חזון, לוחות השראה, מתנות וכרטיסי ברכה.
הסט נמכר במחיר מצחיק של 10 ₪ כשבמהלך כל חודש ינואר הוא יהיה במחיר מבצע של 5 ₪ בלבד!!!
מסתכלת קדימה על השנה הבאה עלינו כל-כך לטובה ומאחלת לכולנו שנמשיך לספק לכן חותמות סיליקון איכותיות מקסימות, ארצישראליות, בעברית ולהפתיע בכל מיני מוצרים מדליקים נוספים.
הרבה יתחדש בשנה הקרובה, כי אנחנו כבר עובדים על זה בשיא הכוח.
שתהיה לכולנו שנה אזרחית נפלאה!