מה מחכה בקופסת חודש ינואר של "מומנטו"?

פרק קצרצר מתוך יומנה של רוקמת חלומות

אני רוקמת לעצמי את החלומות בזה אחר זה
ולאורך הדרך בוחרת איך ועם מי לטוות ולרקום אותם

אם יש משהו שאני ממש אוהבת, זה לרקום חלומות ולהגשים אותם. חלק מלהיות עצמאית זה היכולת לחלום מיליון חלומות במיליון כיוונים ולדעת לבחור אותם.
אחד החלומות הראשונים שחלמתי, ביני לבין עצמי, כשהפכתי לבעלים של כל הקסם השימושי הזה, היה להיות חלק מהקופסה המדליקה של מומנטו. פניתי לטל ועינת ומשם התחלנו שלושתנו במלאכת הרקמה. מיד החלתי בהפקת החותמת לקופסת יום ההולדת שלהן, צילומים ומענה על שאלות ה- Spotlight, טלנובלת העברת החבילה, עד להגעת החותמות, אריזתן והעברתן לבנות מומנטו, כשכל שלב הציב בפניי אתגרים חדשים ושונים.
ה היה בהחלט חתיכת מסע ולמדתי בו המון!

אם תהית מי ומה עומד מאחורי מומנטו, אז מדובר בשתי בחורות מקסימות שמפתיעות את הלקוחות שלהן בכל חודש, בקופסה בסגנון אחר. אני מזמינה אותך להציץ באתר שלהן, תחת אזהרת התמכרות קשה 🙂
בינואר מומנטו חוגגות שנה ואנחנו חוגגים איתן!
והרי איך אפשר לחגוג יום הולדת בלי לפזר קצת קסם שימושי!
ברור שהתרגשנו להצטרף ולכבוד חגיגות יום ההולדת של מומנטו בינואר הקרוב, בכל קופסה תהיה הפתעה קסומה ושימושית במיוחד ובנוסף, גם הטבה מיוחדת למקבלות הקופסה בלבד. שווה.
מזל טוב למומנטו!
אם את רוצה לקרוא קצת יותר על קסם שימושי בקופסת ינואר של מומנטו, את מוזמנת להקליק כאן, לעמוד ה Spotlight באתר שלהן.
——————————————————————————————————————————————————————
ואת יודעת מתי החלומות הכי מתוקים? כשהכל משתלב יחד, מסתדר, זורם בנינוחות, בהנאה. זו זכות גדולה לעשות עסקים ושיתופי פעולה עם נשים מקסימות שכמותן, שליוו אותי ברגעים המאתגרים כמו גם ברגעים המרגשים והיו לא מעט משני אלו לאורך המסע. נפלה בחלקי הזכות לבחור את החלומות ולבחור את האנשים איתם אני טווה אותם.
מוזמנת להציץ באתר של מומנטו לקראת קופסת חודש ינואר ולהיכנס לעולם עם קסם אחר..