פוסט ראשון בבלוג בשנה החדשה

אחרי שהתחלנו את השנה עם מוצר חדש-ישן (חיתוכי האותיות המנצנצים האלו) במבצע הכרות חסר תקדים, התרגשנו וכמעט הספקנו להרגע, החלטנו להמשיך בחגיגה!

מתברר שחודש ינואר הוא חודש היצירתיות/התחביב (נשבעים שלא אנחנו החלטנו!) 🙂  ומבחינתנו זו התחלה מושלמת לשנה האזרחית!

היום נתחיל עם חגיגת היצירתיות במבצע לכבוד ציון יום הציפור (המצוין בלוח השנה) ונתן לכן הצצה קטנטנה לקראת כל מה שעוד מחכה לנו החודש…

יום הציפור

בשבוע שעבר צוין “יום הציפור” וחוץ מלהשתאות ממגוון העופות באזורינו ומהצופיות המגיעים אל מתקן השתייה התלוי מחלון הסטודיו, אנחנו בהחלט חושבים שציון יום הציפור, זו הזדמנות מצוינת לפנק אתכן במבצע… לעוף עליו!


בתמונה, צופית כפי שנתפסה בעדשת המצלמה, מבעד לרשת חלון הסטודיו, בזמן ששתה מהמתקן.
איך-שהוא זה מצליח לרגש אותנו בכל פעם מחדש    : )

כשעושים חיפוש למילה “ציפור” באתר שלנו, עולות שלוש חותמות, שכל אחת מהן מקסימה בסגנונה הכל-כך שונה מן האחרות; ציפור דרור המשורטטת מתוך ליין “גן החיות של רחלי”, נערה עם גינה מתוך ליין “נערה עם…” וכדור פורח עם עננים וציפורים.
שלוש חותמות כל-כך יפות ושונות, שנשארו מהן כמויות מוגבלות בלבד, כך שהיינו חייבים לפנק במבצע שווה במיוחד ולכן:
עד ל 12.1.18 (המבצע מסתיים ב 13.1.18), תוכלי להנות מ-30% (!!!) הנחה על שלושת החותמות האלו. לא צריך קופון מבצע, המחיר כבר מעודכן באתר.
אז מה עוד צפוי לנו החודש?
אין ספק שעוד מבצעים שווים מחכים לנו החודש, בו מציינים את יום העפיפון (רק אומרים) וחוגגים בסופו את טו’ בשבט שלנו ובנוסף, ממש בימים הקרובים נעלה בעמוד הפייסבוק שלנו הדרכה מצולמת שהוכנה במיוחד לבקשתכן, על הבלטה חמה בשכבות.מזמינים אותך לעקוב אחרינו וכמובן להצטרף לקבוצת היוצרות הקסומות שלנו בפייסבוק
כי קסם צריך להיות שימושי