מחשבות חיוביות על המשך פברואר

החלפה לכבוד פורים
מי שעוקבת אחרי המיילים השבועיים, עמוד הפייסבוק והקבוצה, בטח מכירה את כל סיפור מפח הנפש הקל שחוויתי  מכמה מהנרשמות לפרויקט הקסום של החותמת הנודדת. קראתי את התגובות שלכן, שמלאו אותי באנרגיות וגרמו לי במקום לקמול ולהתבאס (שזה אף פעם לא מתכון טוב לשום דבר), להתרומם ולחשוב הכי טוב שאני יכולה על הפרויקט הבא ופורים הוא ללא ספק מועד מצוין לתרגל שוב ומחדש את שרירי הנתינה וכך עלה רעיון ההחלפה הפורימית (ומי שלא עוקבת אחרי עמוד הפייסבוק והקבוצה שלנו, פספסה את ההרשמה וזה הזמן להתחיל ולעקוב). עד ל 20.2.18 כי מי שנרשמה להחלפה, תקבל הודעה עם פרטי היוצרת אליה תשלח את ההפתעה. אם התעוררת ב 21.2.18 ועדין לא קבלת מייל או הודעה, מדובר בטעות שלי ואשמח אם תכתבי לי (אפשר הודעה בעמוד הפייסבוק, או במייל. ציור המעטפה מטה יוביל אותך לכתובת המדויקת).
זה מעורר השראה ומרגש לראות מחדש את כל הטוב והשפע הזה ואני ממש שמחה שעוד פרויקט של אהבת חינם מחמם מנועיו ויוצא לדרכו. זה ללא ספק בזכותכן.
ואם כבר נתינה, בטח כבר שמעת על מסיבת החותמות המתוכננת במסטיקים. לפנק לפנק לפנק! ענת ואני חשבנו איך נוכל לעשות לכן שמח וטוב, במיוחד שרגע אחד אחרי פורים, כבר יגיע פסח וכך נהגה רעיון מסיבת חותמות במסטיקים. אתן מגיעות עם וייבים טובים, מצב-רוח טוב, קצת יצירתיות, קצת השראה והרבה שמחה בלב ואנחנו דואגות לכל השאר. ביחד זו נוסחה מנצחת. מספר המקומות מוגבל והולך ומתמעט. אם בא לך להצטרף, ניתן להירשם בהודעה כאן.
הדברים הקטנים והנפלאים שקורים בדרך
בין כל הטוב הזה של העשייה, אני תמיד שמחה להכיר אנשים חדשים, לעשות שיתופי פעולה מעניינים ולגלות מה יכול לצמוח משם. השבוע מישהי מכן (תודה ענבל ש.) “שדכה” ביני לבין מישהי שכותבת את ההגדרות המילוניות המצחיקות בתבל! ויכול מאוד להיות שיום אחד, נמצא פה כמה הגדרות מילוניות עם “טוויסט”. בנוסף, בסטודיו של קסם שימושי נארח את “שניקה” לסדנה ליצירת לוכד חלומות וכל זה מעבר לשאר סדנאות הסטודיו.
(הסטודיו נמצא במקום שכולו פסטורליה, רוגע והשראה, בקיבוץ כברי שבגליל המערבי)
ואחרון אחרון חביב לפוסט זה: מבצע יום ההולדת שלי ממשיך!!!
כל מי שרוכשת ב 100 ש”ח ומעלה יכולה להנות מ 20% הנחה (קוד קופון magicminibday)
כל מי שרוכשת ב 400ש”ח ומעלה יכולה להנות מ 40% הנחה (קוד קופון magicbirthday)
כי קסם צריך להיות שימושי