5 דברים שאני אוהבת בתחום הסקראפבוקינג

כל אחת הגיעה לתחום בדרכה שלה ונשארת בו מסיבותיה היא

אחרי מחשבה מרובה, הצלחתי להגדיר לעצמי ובחרתי לחלוק אתכן: 5 דברים שאני אוהבת בתחום הסקראפבוקינג

 

חדשנות: אני אוהבת שתמיד יש לאן להתפתח, שהטרנדים משתנים, שהכלים משתכללים. זה תמיד כיף להכיר עוד ועוד חידושים והפתעות שלפני כן לא היו קיימים; מוצרי נישה, תחומי נישה, כל מיני קישוטים ואמצעים כאלו ואחרים שמאפשרים להשאיר את העשייה בקצב מתגבר ובדרך שמתחדשת כל הזמן.

יצירתיות: מדובר בתחום שיריעתו כה רחבה, כך שמאפשרת עשייה יצירתית בתחומים שונים. הסקרנות והיצירתיות נפגשים יחד למסע מרתק של דיו, צבעים, מים, דבקים, משחות עיצוב ועוד כיד הדמיון הטובה עלינו. המסע הנפלא הזה מאפשר עשייה כל-כך יצירתית כמו שרק תחום כל-כך עשיר יכול לספק. לדעתי, ככל שהזמן עובר היצירתיות רק מתגברת ומתפתחת.

(א)נשים: המתעניינים בתחום הן בעיקר מתעניינות. גדלתי וחונכתי במחיצת צד נשי מאוד חזק ומעורר השראה ומבחינתי, להיות חלק מעשייה נשית כל-כך הוא זכות גדולה מאוד. אני הגעתי לתחום לגמרי במקרה, בעקבות חברה טובה שעצם הכרותי איתה כבר מספקת עבורי בכל הקשור לתחום ה(א)נשים העוסקות בתחום. הרווחתי.
כמובן שככל שאני עוסקת בתחום יותר ויותר אני נחשפת לעוד ועוד נשים יצירתיות, מוכשרות, נעימות, מפרגנות וזה פשוט כיף גדול!

מגוון שימושים: אני חושבת שזה נפלא שבנוסף לכך שאפשר למצוא לסקראפ שימושים רבים כמו כריכות, כרטיסים, סימניות, עיצובי אלבומים, קופסאות ועוד, גם ישנם אמצעים רבים בתחום המאפשרים מגוון שימושים. חותמות הסיליקון הן דוגמה מצוינת לכך, כיוון שמאפשרות קומפוזיציה שונה, ייחודית שלנו וסידור החותמת, או החותמות, כפי שאני בוחרת. הן משמשות גם לעשייה בתחום בצק הסוכר, קרמיקה, סבונים ועוד. דוגמה נוספת לכך היא דיו הדיסטרס, למשל, שיכול ליצור מראה שונה בכל שימוש שלו. זה תחום מרתק, לדעתי, שנוגע בעשייה מגוונת תוך עשייה מגוונת.

נתינה

בסופו של דבר, זו למעשה הסיבה הראשונה והאמת היא, שהסיבה העיקרית שהתאהבתי בתחום הזה לגמרי, היא שרוב הדברים שאני עושה הם כדי לתת לאחרים. אני לא מצפה שיישמרו את היצירות שלי או שיקבלו יחס שונה רק כי הן "עבודת יד", אני עושה באהבה לשם הנתינה ואני חושבת שזה אחד הדברים הכי מספקים שיש. זה תחום בו עיקר, לב ובסיס העשייה נעוץ בנתינה.
כשלוקחים את כל החדשנות, היצירתיות, ה(א)נשים ומגוון השימושים, נוצרת תנועה ארוכה וקסומה של נתינה. אפשר בקלות לראות את זה בכל הקשור להתגייסות ביצירת ברכות או להחלפות שמתקיימות מדי פעם בקבוצות. אני חושבת שזה פשוט נהדר וכבר מגבשת מחשבות על החלפה קסומה ושימושית במיוחד שתהיה בקרוב…

ניתן למצוא אותנו בפייסבוק ובאינסטוש