תחרות עיצוב חותמות קיץ ישראלי יוצאת לדרך

תחרות עיצוב חותמות קיץ ישראלי יוצאת לדרך!

יש חותמת קיצית שאת ממש רוצה ואין לך? יותר מזה, יש חותמת קיצית שאת רוצה ויודעת לעצב? מעולה! תחרות עיצוב חותמות קיץ ישראלי מתחילה.

אנחנו מזמינים אתכן, היוצרות, המעצבות, המוכשרות, היצירתיות, המקוריות, לשלוח אלינו ל support@ecoachingsuccess.com את העיצוב/ים שלכן לחותמת הקיצית המושלמת.

סט החותמות קיץ ישראלי" יושק בעזרתכן, כמובן, כבר ביריד הקיץ. הסט יורכב מעיצוב אחד נבחר, או מכמה עיצובים נבחרים בסט שיהיה בגודל של עד 10סמ'X15סמ'.

החותמות צריכות להיות בנושא קיץ ישראלי (ישראלי!). תחשבו על כל הכיתובים והעיצובים הכי שימושים לנו, כיוצרות ישראליות בקיץ הישראלי הכל-כך ייחודי לנו.

על העיצוב להשלח אלינו עד ליום 30.4 ולעמוד בתנאים הגרפיים הבאים:

  • קבצי .tif או .psd בלבד

  • רזולוציה 300 DIP

  • עובי קו מינימלי 3 פיקסל

מעצבות העיצובים הזוכים, יזכו בסט החותמות כולו, שיתכן ויורכב מכמה עיצובים של כמה זוכות שונות, וכן ב 300 ₪ מתנה לקנייה ב"קסם שימושי".

גם אם אתן חוששות, תוהות, או סתם לא בטוחות, שווה לנסות כי מבין כל העיצובים שלא ייבחרו לסט חותמות "קיץ ישראלי" שלנו, נבחר שלושה עיצובים, שהמעצבות שלהם יזכו בסט חותמות אותו תקבל אליה. כן, כן, חותמת משל עצמכן. נכון שזה מרגש??

חשוב לנו לציין, שלא מדובר בהגרלה וכי העיצובים ייבחרו על ידינו בלבד. אנחנו, כמובן, נפרסם את הזכיות בעמוד הפייסבוק שלנו וכן בבלוג באתר. שימו לב, כי שליחת העיצוב אלינו מהווה הצהרה על כך שהעיצוב הוא מקורי של השולחת וכי לא יידרש תגמול מעבר למוצע בתחרות.

אז קדימה, מחכים לרעיונות הכי פרועים, נפלאים, מדהימים שלכן להמשך הקסם השימושי.

הסט הקיצי הבא כבר יהיה בעיצובכן
הסט הקיצי הבא כבר יהיה בעיצובכן
Tagged ,