כל מה שחדש בקסם שימושי ובמיוחד – קבוצת היוצרות החדשה

אחרי שהתאוששנו ממבצעי בלאק פריידי וסייבר מנדיי או במילים אחרות – מבצעי נובמבר, זה הזמן לעדכן אתכן בכל מה שחדש בקסם שימושי: החותמת הנודדת יצאה לדרך, בלוקים אקרילים מרושתים עלו לאתר (במלאי מוגבל מאוד ומחירים נמוכים מאוד, שלא תגידו שלא ידעתן), הסטודיו אט אט קורם עור וגידים ויש עוד פרויקט שאנחנו עובדים עליו ומאוד מתרגשים לקראתו, עליו נוכל לספר לכן רק בעוד שבועיים-שלושה ובכלל המידעון הזה הוא לא (רק) בשביל כל אלו, אלא בעיקר כדי לעדכן אתכן שפתחנו קבוצת יוצרות חדשה בפייסבוק: קסם שימושי – קבוצת יוצרות

על מה חשבנו?
הרעיון בהקמת הקבוצה הוא לאפשר שיח יצירתי ומכבד, התייעצויות, קבלת ונתינת עצות, חשיבה משותפת, פרויקטים משותפים ומשלימים ועוד. אפשר להעלות שאלות או רעיונות יצירתיים (לא שיווקיים) שהייתן רוצות לקדם וכן. אפשר, כדאי, רצוי ומומלץ להעלות מגוון עבודות. לא חייבים שזה יהיה רק עם חותמות של קסם שימושי. כמובן שנראה לנו יותר מתאים שהעבודות שאתן מעלות עם חותמות של טקסטים בעברית תהיינה של קסם שימושי. מעבר לזה מקבלים כל חופש יצירה ופרגון.

 

כבר עכשיו מחכה לכן שם פוסט שיח בנוגע לבלוקים אקריליים (מרושת או רגיל? גדול או קטן? כמה בודדים או כמות רצינית? קבועים או משתנים?) מה אתן מעדיפות? פוסט נוסף, שמזמין אתכן להזמין מאיתנו איזו הדרכה (מצולמת) שאתן רוצות. מבטיחים לעשות את המקסימום כדי לתת מענה לכל רצונותיכן.
אז אם עוד לא בקשתן להצטרף, זה הזמן : קסם שימושי – קבוצת יוצרות

מזמינים אתכן כמובן לעשות לייק ולהתעדכן במבצעים וכל מה שחדש בעמוד הפייסבוק שלנו בלינק הזה